Electric Skateboard lightest Mbi tokë

Ne gjithashtu menduar për një nga mënyrat më të mira për të mbajtur tensionin e aplikueshme në makinë zinxhir. Jo të gjithë Hoverboard por vetëm këto hoverboards elektrike të cilat kanë çertifikatat e duhura janë të sigurta për të përdorur - kjo përfshin të gjitha të larta 10 hoverboards të mira të shënuara më poshtë. Ata janë ende duke u zhvilluar. Nëse jeni të përfshirë në lidhje me palestër ju mund pedale biçikletë dhe e përdorin atë në mënyrë të ndihmës të ulët. Ka Harleys mini, motorcycles policisë, dhe Cruisers. Ne mendonin se duhej të ishte një mënyrë më të mirë për të trajtuar këto udhëtime të shkurtra. Më pas, ndoshta, ju kishte më mirë të mësojnë në lidhje me çfarë në të vërtetë ka rëndësi. Nëse ju thjesht udhëtim në bregdet për një test të shfletoj, kreu jashtë për jashtë rrugës poshtër, ose të mbani më me vështirë-kat shpejtësisë styling rreth lagje, ka një Koowheel Electric Skateboard përputhet plotësisht me ju, dhe stilin tuaj. Shumë koncepte futuristic duket tepër e sforcuar për të qenë të ndjeshme, por kjo skateboard elektrike të vërtetë punon dhe doli të jetë si argëtim dhe të dobishme.

D3S-5

Është shumë i ftohtë, në mënyrë efektive të ndërtuar dhe të kënaqshme të përjetojnë shumë i ftohtë, si duhet-ndërtuar dhe argëtim të përjetojnë! Ju mund të ngasin atë në çdo qoshe në qytetin tuaj. Ju ndoshta mund të domethënie me anë të qoshet me ad lehtësi ju mund të kërkohet vetëm për të ligët përpara ose prapa në mënyrë që ju jeni në gjendje për të shkuar përpara ose të kundërt. Ka disa karakteristika si më poshtë:

1. përsosur mjet short udhëtim me playability lartë.

2. Lightweight, kompakt, i lëvizshëm, i thjeshtë.

3. Cheap ende të qëndrueshme.

20180510173415

Powerboard Self Balancing Scooter është për të gjithë. Është në fakt mjaft pak krejtësisht të ndryshme për Scooters balancimit vetë standardin 'Hoverboard' ne jemi duke përdorur për të! Shikuar professionalrider duhan gomë e pasme, është e vështirë të imagjinohet se ai është në një skuter.

Është e rëndësishme për të marrë të vëzhguar nga shpejtësia e saj maksimale, jetën e baterisë, që kanë të bëjnë me të, frenat, pik, nevojat e magazinimit, dhe garancitë. Nuk ka ndalesa e papritur që mund të keni hurtling rrezikshme përpara. Kur ju mendoni skuter elektrike, skateboards janë më shumë gjasa të mos e parë në procesverbal. Ky është një tjetër dy rrota elektrike vetë skuter balancuar Ju mund të qëndrojë edhe ende në të dhe madje edhe rrokullisje 360 shkallë në një vend. Dy rrota dhe dy motorët janë të dobishme për shpejtësinë dhe stabilitetin. Kjo është një konsideratë e rëndësishme për të bërë, në rast se ju jeni një person mbipeshë apo i trashë veçantë.

K8-1000x668-1

 


Ora Post: Jan-25-2018