Ku doni të shkoni udhëtimit në këtë pranverë?

Pranvera po vjen së shpejti, do të ju pëlqen për të shkuar në një udhëtim në çdo kohë? Ose duan të shkojnë jashtë dhe të eksplorojnë botëve të ndryshme? A doni të jepni vetes ose familjes një pushim mbresëlënëse dhe të përsosur?

Nëse përgjigja është po, ju lutem zgjidhni një ditë me diell për të dalë, atëherë ju do të kapur pamje të papritur në fund të udhëtimit tuaj.

2 gen kooboard longboard elektrik

Megjithatë, nuk është një pyetje, cili lloj i transportit ju preferoni për të zgjedhur, aeroplan apo tren? Çfarëdo që ju zgjidhni, kur arriti një vend në fund të një udhëtimi, ju keni nevojë për një transport të shkëlqyer të shkurtër në distancë. Por që të shkurtër në distancë të udhëtimit mjet është më i miri?

Ajrore të udhëtimit Miratuar skateboard elektrike

Në ditët e sotme, e skateboards elektrike janë shumë të njohura nga vajzat më të rinj dhe djemve. Kjo nuk është vetëm një mjet i mirë distance, por edhe me të vërtetë mund të tërheqë sytë e njerëzve. China Koowheel 2 brez Longboard elektrike (brushless Dual Hub-motors) ka paketë bateri e zëvendësueshme, 2pcs pako bateri mund të zgjasë 60 km, të shkojnë më të gjatë. Shpejtësia e saj normal është 30 km / h, top shpejtësi 42km / h, shkojnë më të shpejtë. (në varësi të peshës trupore dhe gjendjen e rrugëve) Përveç kësaj, kjo është një skateboard elektrike miratuar për udhëtimin ajror, ju nuk duhet të shqetësohen për këtë problem konvikt në të gjitha.

Nëse ju jeni një vajzë e modës apo djalë, sjellë skateboard elektrike është zgjedhja juaj e mirë. Ju mund të filloni të eksplorojnë këtë botë në çdo kohë dhe të gëzojnë pamje të bukur përgjatë rrugës. Ju uroj të keni një udhëtim të këndshëm dhe të ndryshme në këtë pranverë.


Ora Post: shkurt-28-2018