lajmi i kompanisë

 • Cila ju preferoni, skuter elektrike ose skateboards
  Ora Post: 2018/02/01

   Shumë dyqane online kanë filluar ofrimin e Scooters balancimin vetë dhe hoverboards herë më shumë. Scooter Silent sjell çmime të arsyeshme, cilësia e kryeministrit avenue-ligjore, e Scooters Koowheel gjelbër elektrike eksport në Europë. Frenave të dorës ose këmbët-operuar ju lejon për të ndaluar skuter në çast pa ...Lexo më shumë »

 • Paralajmërim për përdorim elektrike skateboard dhe të sigurisë
  Ora Post: 2018/01/10

  In order to reduce any type of risk, we recommend you carefully heed the following warnings. Use KOOWHEEL Electric Longboard sensibly and responsibly. KOOWHEEL Electric Skateboard is a hi-ech transport vehicle, but its incorrect and inappropriate use can cause injuries. Always wear shoes, a hel...Lexo më shumë »

 • KOOWHEEL Electric Longboard Mirëmbajtja dhe Menaxhim
  Ora Post: 2017/12/27

  CLEANING Always close the power port before cleaning. Always disconnect KOOWHEEL Electric Longboard from the charger before cleaning it. Do not use thinners or other solvents to clean since they could damage surfaces. Use a damp cloth to clean plastic parts. Do not wash KOOWHEEL LONGBOARD with ...Lexo më shumë »

 • Çfarë është dallimi në mes një përkrenare biçikletë dhe rrota përkrenare?
  Ora Post: 2017/12/11

  Një pyetje e zakonshme që njerëzit pyesin është, "Çfarë është dallimi në mes një përkrenare biçikletë dhe rrota përkrenare?" Përveç diferenca të dukshme në duket, biçikletë dhe rrota helmeta të vërtetë janë funksionalisht të ndryshme në disa mënyra, dhe ju do të donte për të bërë të sigurt nëse blejnë llojin e drejtë e përkrenare për të ri ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/11/29

  Lexo më shumë »

 • Foldable Producer Electric Scooter Balancing Nga Koowheel
  Ora Post: 2017/10/12

  Koowheel E1, një 2 rrota Standup skuter Foldable Self Balancing elektrike është e mundshme një nga pesha më të vogël dhe të butë të drejtë autos transportuesit personale në planet. Është Koowheel Patent Innovative design modë ftohtë, llojet e ndryshme të headlamps dhe llambë të veçantë bisht; Nuk është një LED d ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/09/12

  Të gjitha çështjet konsiderohen, unë mund të mbështetur këtë pohim me markë Koowheel ri K7 Self Balancing Scooter. Rrotat KOOWHEEL K7 Hoverboard 8.5inch Hoverboard mëdha jashtë rrugës Vetë Balancues Scooter sigurisht që është konsideruar në mesin e në një në çdo prej vetëm një pjesë të vogël disa modelet që vjen UL cer ...Lexo më shumë »

 • Bluetooth lavdishme Vetë balancimit Scooters
  Ora Post: 2017/08/29

  Edhe pse, një nga mënyrat shkëlqyer është për të blerë nga një shitës të vërtetë dhe si duhet-reputacion të anulojë perspektivën ndonjë incidencë të tillë. Në këtë mënyrë ju nuk do të humbni qasjen tuaj dhe nuk kanë për t'u shqetësuar shumë në lidhje me trafikun që vjen përballë. Prej 2 Wheel Balancing Scooter nga bateri Powerboard`s ...Lexo më shumë »

 • Avantazhet e tregut dhe perspektivat e KOOWHEEL Hoverboard K8
  Ora Post: 2017/08/15

  1. Statusi zhvillimi i vetë balancues skuter 2. Ruajtja në tregun e makinave të gjendjes. 3. avantazhet e tregut të K8 dhe Perspektivat Në vitet e fundit, me rritjen e nivelit të konsumit, automjetet e reja të energjisë - makinat bilancit janë të dashur nga ana e konsumatorëve vendas dhe të huaj për të mjedisit të saj ...Lexo më shumë »

 • Koowheel 8.5inch Off-Road K7 sjell përvojë më të mirë për ju
  Ora Post: 2017/08/01

  KOOWHEEL 8.5inch zgjuar bilanci scooter K7 është një nga hoverboard më të ri në treg. Ajo përmban një teknologji pak më të ndryshme se sa hoverboards e tjera, duke e lejuar atë për të përdorur motorët më të fuqishme, rrotat 8.5inch janë fantastike në fëlliqur dhe bar, edhe pse, duke mos qenë inflatable, ju ...Lexo më shumë »

 • Koowheel K8-tuaj zgjedhja e Hoverboard
  Ora Post: 2017/07/21

  Koowheel launched it’s latest hoverboard  Koowheel K8—Your choice of Hoverboard •The sooner you choose K8, the more money you will make; •As smart balance wheel hoveboard K8 will become the new hot-sell item. What is going on with the Hoverboard Market? •The Chic version has been on the Market f...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/07/18

  Si mund të kaloni kohën tuaj Weekend ose LeisureTime? Në vitet e fundit, të rinjtë në mënyrë për të modës ndjekje dhe mënyrën e jetesës të mrekullueshme, duke hipur në një skuter zgjuar bilancit është edhe më duke u bërë popullore sot. Ajo është bërë mënyra më e lehtë e lëvizjes. Kjo i atribuohet të gjithë për rehati dhe reliabil ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/07/12

  .. "Një: Kthejeni në bord, shtypni" "fuqinë on / off" "button, Bordi është në kur dëgjoi zërin bie borisë dhe LED dritë tregues është në 2. Hapi në bord dhe për të mbajtur ekuilibrin pari të vënë një këmbë në jastëk këmbë pastaj ngadalë lëvizin fokusin e trupit në jastëk këmbë, dhe th ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/06/22

  Në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara dhe vende të tjera, të scooters Hoverboard apo skuter skateboard është shumë popullor, fëmijët fillojnë të luajnë skuter skateboard në një moshë të re. Kompania Koowheel teknologji prezantoi historinë e katër rrota skateboard elektrike me motor të dyfishtë, e përdorur për të shkurtër ...Lexo më shumë »

 • Feauture i dy rrota zgjuar skuter K3
  Ora Post: 2017/06/13

  Dy Wheel Electric Scooter është një elektrik vetë-balancimin aftësinë, e individëve për të përdorur automjetin e transportit, me një automjet urbane, ajo është një mjet të paparë të re. Gjithashtu i njohur si bordi rri pezull, për transportin personal, puna Patrol, stadiumit shtëpie, cart golf, patrullë policie, patrullë exhibitio ...Lexo më shumë »

 • Skuter K5 Hyrje të shkurtër Self-balancimin
  Ora Post: 2017/05/27

  Product Description scooter vetë-balancimin ka tre seksione. Të dy akset kontrolluar anët majtë dhe të djathtë të trupit skuter-së; të dy palët mund të veprojë në mënyrë të pavarur, ndërsa në lëvizje, dhe nuk do të ndërhyjë me njëri-tjetrin. Skuter ka dy rrota; gjerësia midis rrotave nuk ka ...Lexo më shumë »

 • KOOWHEEL New dizajn Electric scooter L8
  Ora Post: 2017/05/08

  Koowheel Patent inovative të projektimit në modë skuter elektrike L8 për të skate është që të jetë i lirë, nuk ka rregulla në këtë botë dhe ju janë të kufizuara vetëm nga imagjinata juaj. Koowheel mund të marrë ju kudo që keni dëshirë, nuk ka kufizime. Ne mendojmë markë duhet të mishërojë këtë koncept, prandaj ...Lexo më shumë »

 • Çfarë ju pëlqen më të mirë në mes të E-skuter, zgjuar skuter dhe E-skateboard?
  Ora Post: 2017/04/28

  Appearance, the appearance of them are different, but basically rely on the balance of people to achieve, about the balance ability need for a certain learning process, no one will be good at riding these since they are born .   Electric scooter compared with the latter two, it is easier t...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/04/12

  Koowheel New elektrike vetë balancimin skuter K5 po vjen! Ajo ka shumë dallime me të rregullt dy rrota skuter zgjuar. Rreth këtij hoverboard, R & D ekipi ynë kalojnë shumë kohë në përvojë kalërim, kështu që përmirësimet bëjnë njerëzit më të mirë të gëzojnë lumturinë e hipur. Tre pjesë struktura. Kee ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/03/29

  Package Includes: Electric skateboard with battery*1 User Manual*1 Charger*1   How To Ride the Skateboard? Turn on the Remote first and turn on the board to connect, Stand like this, little forward, slowly push the button, here we go! If you want to enjoy the highest speed, you can press 7 ...Lexo më shumë »

 • makinë Bilanci ju jep mënyrën më të rehatshme për të udhëtuar në verë
  Ora Post: 2017/03/16

  makinë Bilanci ju jep më të rehatshme tip regjim të udhëtimit veror thelbësore: temperaturë të lartë patolerueshme në verë të nxehtë, të udhëtimit bëhet dënim. Koowheel makinë bilancit të ju jap mënyrën më të rehatshme për të udhëtuar në verë, një verë të ftohtë! Summer, udhëtimi është bërë një lloj të vuajtjeve, në një ditë me diell, t ...Lexo më shumë »

 • Plotësojë të gjitha nevojat-Koowheel hipur Bilanci skuter tuaj
  Ora Post: 2017/03/14

  Jo i njëjtë me skuter Koowheel balancues, më i përshtatshëm në kalërim, turne më emocionuese udhëtim, ju doni të filloni atë? Dëshironi të përjetojnë hipur kënaqësi në qytet? Vetëm të ju jap një makinë KOOWHEEL bilancit, ju lirisht mund të ecin nëpër udhëtim për një kohë të gjatë pa u brengosur për rr lartë ...Lexo më shumë »

 • KOOWHEEL E-skateboard, Bëni jetën tuaj të jetë i ftohtë
  Ora Post: 2017/03/01

  Have you ever thought about a romantic and beautiful weekend with your lover? Do you want to show yourself in the public? And would you like to let your body and mind to be fully relaxed on a sunny day, feel like a poetic and moving melodies, and listen to the voice of nature, permeated the wh...Lexo më shumë »

 • A keni një mjet thelbësor i turizmit-Balance Scooter?
  Ora Post: 2017/02/22

  Dy rrota balancimin makinë për të marrë ju në shëtitje pranverë Nëse dimri është zhdukur, mund të pranverës të jetë shumë? Në pranverë ne duam që të qëndrojnë larg për një shëtitje pranverë. lule të egra lule në pranverë, kur njerëzit të shohin lulet shumëngjyrëshe dhe aromatik, natyrisht do të ndalet, të marrë një sy në. Studimi gjeti se t ...Lexo më shumë »

 • Koowheel Electric Skateboard Quick Start Guide
  Ora Post: 2017/01/17

      Remote lights tips: 1.Charge  indicator will be on when charging 2.Battery light and Direction indicator on means it’s connected 3.BLUE means battery is high RED means battery low 4.Direction indicator turn RED when reversed     Get Ready 1. Install the battery correctly, and twist screws 2...Lexo më shumë »

 • KOOWHEEL ju jap një përvojë të ndryshme në E-skuter ose E-skateboard hipur
  Ora Post: 2017/01/09

  Hipur nuk është e gjatë dominimit pedale, dhe më vonë me motor tradicionale dhe biçikleta elektrike këtë kategori. Si transportin personal, shpejtësia është atje, por problemi ndotja është bërë një qendër e kundërshtim. KOOWHEEL dy K1 bordit rrota dhe katër rrota elektrike skateboard Hov ...Lexo më shumë »

 • Ride Koowheel Electric skateboard për të shkuar kudo
  Ora Post: 2017/01/04

  Në një fast moderne të jetës, për shumicën e jakë të bardhë, aktivitete në natyrë është një kënaqësi e mirë në fundjavë. Këtu vjen një pyetje: si mund ata marrin në vendin e caktuar? KOOWHEEL Electric skateboard do të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për ata djem të rinj në modë dhe vajzat. Kjo është do të thotë se ata nuk do të hav ...Lexo më shumë »

 • Le skuter zgjuar bilanci shoqëruar me ju për Krishtlindje.
  Ora Post: 2016/12/08

    Për shkak të çdo vit e Krishtlindjeve gati, Christmas njohur për Festivalin e Pranverës të Kinës, në këtë ditë, shumica e njerëzve mund të bëjnë atë që duan e tyre për të bërë dhe për të blerë dhuratat e tyre më të preferuar në një çmim shumë të volitshme. Ju nuk mund të presim që ajo të provoni? Në ritmin e shpejtë të jetës moderne, më jakë të bardhë të shkojnë në dhe l ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2016/11/28

  Në ritmin e shpejtë të jetës moderne, shumica e jakë të bardhë duan të shkojnë në dhe të lënë të punuar çdo ditë me një humor të lumtur, në rritje të situatës bllokim të trafikut, pa marrë parasysh se në çfarë lloji të transportit do të jetë shqetësim, ndërsa në këmbë ose hipur një biçikletë mbeturinave një kohë, kështu që ju duhet një vrapoj zgjuar ...Lexo më shumë »

 • bukuri elektrike balancimin vetëshpallur Scooter modës është i papërmbajtshëm
  Ora Post: 2016/11/16

  koowheel vetë balancimin skuter elektrike, njerëzit janë gjithmonë shumë kurioz për gjëra të reja, pra, pajisja e re hipur ka tërhequr vëmendjen e njerëzve, duke tërhequr numrin e madh të konsumatorëve konkurruese për të blerë. Koowheel Self Balancing zgjuar Scooter tashmë është bërë yll i hipur në në ...Lexo më shumë »

 • Koowheel skuter elektrike të promovuar ndërgjegjësimin mjedisor, për mbrojtjen e
  Ora Post: 2016/11/03

  Ka shumë të famshme markë Hoverboard scooter, si është Koowheel është vlerësuar si markë të lartë dhjetë skuter zgjuar për disa vjet? Ju lutemi të hapur shfletuesin tuaj Google, dhe pastaj kërkoni fjalë kyçe "Furnizues bilanci skuter", gjeti se emri i domain www.koowheel.com në faqen e parë. Në njëzet -...Lexo më shumë »

 • Koowheel scooter zgjuar të lirë zemrën tënde, zgjidhje tuaj të trafikut
  Ora Post: 2016/11/03

  Lojtarët përdorin teknologji të reja dhe mënyrat e të menduarit, për të ofruar zgjidhje inovative dhe praktike për problemet moderne të trafikut, të krijojë një trafiku harmonike, edhe pse ideja është e mirë, por nuk mund të zbatohet, çfarë kohë mund të zbatohet është ende një pyetje. Kur problemi trafiku mund të ...Lexo më shumë »