lajmi Industry

 • E "gjysmë të rrugës", - A Self-Balancing Scooter të ju merr në atë
  Ora Post: 2018/04/20

  Kjo vetë balancimin scooter e1 Koowheel Electric është dritë, por energjik, patentë inovative të projektimit në modë ftohtë, ekran LED në tërësi tregojnë baterinë dhe shpejtësinë, thithjen super shok me gome 8inch gomave pneumatike. Përveç kësaj, palosur dhe të kryejë lehtë. Megjithatë, ajo mund të sigurojë identi ...Lexo më shumë »

 • Pse keni nevojë për një Two Wheel Vetë Balancing Electric Scooter
  Ora Post: 2018/03/21

  Ka pasur disa modelet që ka pasur probleme me sistemin e baterisë dhe të bordit të brendshme duke u larguar. Bordi është përshtatur edhe me sensorë të përgjegjshme tendosje të të ndjek kudo që të zhvendoset peshën tuaj për të. Kur konvikt një Swagtron, këmbë 1st hap në një kohë nga prapa. Nëse ju ndodh që të ligët ba ...Lexo më shumë »

 • Skateboards elektrike mund të bëjë Riders Flying
  Ora Post: 2018/03/15

  Kur modele kryesore u shfaq në dispozicion në treg, ata ishin menduar vetëm që do të përdoret si transport amtare, duke qenë e madhe për të, kur ju të kërkuar për të shkuar në shtëpinë e një shoku, në shkollë të mesme, apo ndonjë tjetër Commuting. Ky skateboard shpejtë elektrik vjen me një frenave pasme disk, pneumati masiv ...Lexo më shumë »

 • Ju duhet të dini këto gjëra para blerjes E-skateboards
  Ora Post: 2018/03/09

  Çfarë pyetje duhet të konsiderohet? Sigurisht sigurinë e saj. Kështu, ne Koowheel skateboards elektrike furnizuesit kanë marrë CE, RoHS, certifikatat FCC UN38.3. Ashtu si një makinë apo biçikletë, këto skateboards elektrike gjithashtu duhet të jenë të mirë-ruajtur me qëllim për të drejtuar smoother. Në qoftë se ajo ndoshta ...Lexo më shumë »

 • Siguria janë firma elektrike skateboard bërë pyetjet më të mira?
  Ora Post: 2018/03/07

  Në lidhje me konstruktin e skateboard, ju mund të duhet të mendojë disa aspektet e zhvillimit të saj. Nëse ju pëlqen ideja e një skateboard elektrike, por që e doni të setup tuaj të tanishme, ju duhet të marrë një sy në përjetësi: powertrain primar modulare elektrike. Në një botë të shpejtë paced si e jona, ...Lexo më shumë »

 • Blerja cilësi të mirë dhe të ftohtë Electric Skateboard
  Ora Post: 2018/03/02

  Bateria akuzat plotësisht në rreth 2-3 orë, duke u mbështetur në sa është e drenazhuar. Ju mund të mbyllur ose të hapur dorën tuaj sa më shumë që ju dëshironi, pa merak e të bien, ose fluturon larg. Në vend të kësaj, nuk është një e vetme e qelizave të shumta "të cilësisë së lartë" kishte një kapacitet që ishte në afërsi të capacit vlerësuarat ...Lexo më shumë »

 • Ku doni të shkoni udhëtimit në këtë pranverë?
  Ora Post: 2018/02/28

  Pranvera po vjen së shpejti, do të ju pëlqen për të shkuar në një udhëtim në çdo kohë? Ose duan të shkojnë jashtë dhe të eksplorojnë botëve të ndryshme? A doni të jepni vetes ose familjes një pushim mbresëlënëse dhe të përsosur? Nëse përgjigja është po, ju lutem zgjidhni një ditë me diell për të dalë, atëherë ju do të kapur pamje të papritur në fund ...Lexo më shumë »

 • Longest Journey By Electric Skateboard
  Ora Post: 2018/02/23

  Është marrë pjesë në pikën ku ajo merr disa risi serioze për të dalë jashtë brenda zonës elektrike skateboard; Opsionet si rigjeneruese e frenimit dhe në-timon motore. Kontrolli wireless largët mund të mendohet pak e dobët si ajo e bërë prej plastike hollë dhe ai ndjehet mjaft che ...Lexo më shumë »

 • Një periudhë të re Commuting-elektrike skateboards
  Ora Post: 2018/02/06

  Zakonisht, për shkak të madhësisë dhe peshës së skateboards mbante ato është një çështje. -Bazë Germany kryesisht Stafi ynë ka qenë prej kohësh kurioz për "elektro-lëvizshmërisë", e cila është një shqetësim i madh politik në Gjermani dhe me të vërtetë në të gjitha vendet në të gjithë nëpër Evropë. Ne ofrojmë kryeministër-notch blerës të ndihmuar një ...Lexo më shumë »

 • Electric Skateboard lightest Mbi tokë
  Ora Post: 2018/01/25

  Ne gjithashtu menduar për një nga mënyrat më të mira për të mbajtur tensionin e aplikueshme në makinë zinxhir. Jo të gjithë Hoverboard por vetëm këto hoverboards elektrike të cilat kanë çertifikatat e duhura janë të sigurta për të përdorur - kjo përfshin të gjitha të larta 10 hoverboards të mira të shënuara më poshtë. Ata janë ende duke u de ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2018/01/19

  Me të teknologjisë së lartë teknikë balancues vetë, vendosmëri të dyfishtë me të ndërtuar në xhiroskop dhe sensor gravitetit, shumë e lehtë për të rregulluar, vetëm të ndryshojë peshën tuaj physique zemrën, skuter tuaj fleksibile do të transferojë përpara, prapa, majtas, djathtas, dhe të kthehet edhe 360 ​​diploma në një vend. Një e mirë Fe ...Lexo më shumë »

 • Unique ndryshme Vetë balancimit Scooters
  Ora Post: 2018/01/12

  Manekin duhet të përcaktohet si për cilësinë e motorit. Po, ajo do të ju kushtojë një shumë të holla, por duke marrë një vështrim në ndërtimin, dhe cilësia absolut i ndërtimit të këtij djali të rrezikshme, ju jeni mbetur pyesin nëse është apo nuk është një transformator i fshehur. Thjesht Rech ...Lexo më shumë »

 • Më e këndshme Hoverboard balancimit Scooters 2018
  Ora Post: 2018/01/04

  Si dhe, skuter elektrike vjen në ngjyra të ndryshme dhe kjo është gjithashtu e mundur për të dekoroj me afishe e cila është e dobishme për të kapak gërvishtjet që pops up çdo aq shpesh. Sigurisht, kjo është një lloj që mund të përshpejtojë ju në një destinacion kurdoherë që ju jeni duke synuar në asnjë ...Lexo më shumë »

 • Skateboard Electric do të jetë ftohtë Krishtlindjeve dhuratë në vitin 2018?
  Ora Post: 2017/12/22

  Krishtlindjet po vjen së shpejti. Çfarë është dëshira juaj në vitin e ri? A jeni duke kërkuar për një dhuratë të ftohtë dhe në modë për miqtë tuaj ose familjet? Ndoshta ju keni mbushën disa nga top lodër dëshirash listat dhe të gjithë-gjithë ide dhuratë e madhe, atëherë ende nuk mund të gjeni një dhuratë ideale? Nëse jeni duke kërkuar për som ...Lexo më shumë »

 • Llojet e frenimit në skateboards elektrike
  Ora Post: 2017/12/14

  Në çdo automjet elektrike, ka disa lloje kryesore të braking- dinamike, fërkime, dhe rigjeneruese frenim. Ata të gjithë përdorin metoda të ndryshme të ngadalësuar automjetin poshtë. Fërkimi frenimit frenat fërkime janë të njejta frenat që janë përdorur në makina konvencionale. Në thelb, fërkime agai ...Lexo më shumë »

 • Më të mirë elektrike Skateboard Backpacks Për bordit tuaj
  Ora Post: 2017/12/06

  Zakonisht ju nuk duan të mbajnë elektrike distanca tuaj skateboard gjata me dorë, dhe një shpinës bord mund të bëjë më të lehtë për ta bërë këtë. Me një shpinës bordit, ju gjithashtu mund të ndjehen të lirë për të kryer bordit tuaj për të punuar gjatë një mëngjes me shi dhe ende ngasin atë përsëri në shtëpi kur është sunnier në mbrëmje. Th ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/11/30

  Ka shumë hoverboards palicencuar atje në dispozicion në treg, dhe ju preferoni për të bëni të sigurtë që ju do të keni një të tillë që është e sigurtë për të hipur për ju apo fëmijët tuaj. Këto hoverboards janë në dispozicion nga firma krejtësisht të ndryshme në madhësi të ndryshme dhe formë në mënyrë që të plotësojnë kërkesat personi. The ...Lexo më shumë »

 • skateboards elektrike mund të ndryshojë gjatë lëvizjes tuaj
  Ora Post: 2017/11/03

  Si standarde të jetesës i njerëzve vazhdon të rritet, gjithnjë e më shumë preferojnë të ndjekje jetë më në modë dhe të përshtatshëm. Sidomos youngers, ata dëshirojnë për të eksploruar më shumë gjëra të reja dhe emocionuese. Pra, ata kanë një kërkesë më të lartë për mjetet e udhëtimit të shkurtër në distancë. Nga njëra anë, ata mund të gëzojnë conv ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/10/27

  Kjo është për shkak se këto Gadgets lëvizshmërisë personale nuk janë të destinuara për të udhëtuar në distancë të gjatë, megjithatë janë të dizajnuara në mënyrë të drejtë për të bërë Udhëtime të shkurtër të thjeshtë dhe shtesë efikase. Ndihmon për Bluetooth shijuar funksionin e telefonave të mira dhe të njësive të ndryshme të luajë stereo. Së bashku me këto karakteristika, kjo rri pezull ...Lexo më shumë »

 • Pse E-skateboard Pra Sizzling dhe mirëpritur nga Ju.
  Ora Post: 2017/10/19

  Kjo është plotësisht e vërtetë, kur ata duke thënë se ata janë të veçantë, ka të njëjtin lloj të njohur aq sa IOS në treg tashmë. Këto Scooters elektrike dorë të lirë ose skateboard elektrike mund të merren për një milion vende, kjo nuk ka rëndësi se çfarë ju thirri ata. Koowheel version i ri Electric ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/10/05

  Gama është një nga konsideratë thelbësore ndërsa zgjedhjen e një automjet powered elektrike. Vetë balancimin skuter për automjetet me shpejtësi të ulët, me gjithë mallin krahasueshme identike. Zhvilluar nga Koowheel, i Hoverboard K7 është patentuar si një "dy-rrota, vetë-balancimin car.R private ...Lexo më shumë »

 • Koowheel 2 brez e-skateboard hipur parë
  Ora Post: 2017/09/29

  Hi ~ Për shkak të Koowheel 2 brez elektrike skateboard Kooboard është skateboard parë elektrike në jetën time, dhe unë rrallë të shpenzojnë para për të blerë një lodër të tillë të shtrenjtë (Përveç, bleu Bike Trail me "arsye të mirë" ...) kështu që unë kam qenë i etur për të shkuar në park. Dhe unë kam qenë shumë i painf ...Lexo më shumë »

 • Rreth DIY Electric Skateboard
  Ora Post: 2017/09/22

   Së bashku me skateboard elektrike janë të nxehtë dhe të mirëpritur nga njerëzit modern të rinj, për aq kohë sa vetë një bord të shkëlqyer bilancin elektrike, ata kanë më shumë gjasa për të bërë disa DIY sipas preferencave të tyre. Kohët e fundit kam gjetur se disa skateboard ftohtë DIY në Instagram. Pace: A shpejtë E-Longboard do të ndihmojë ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/09/19

  Arsyeja për thirrjen e një balancues vetë skuter si "Hoverboard" është se, ndërsa hipur, duket sikur ju po fluturonte një numër inç mbi pjesën e poshtme. Mos harroni për të mbajtur kontakt me terren. Kjo është një shkëlqyer vetë dy-wheel balancimin skuter elektrike që është i gatshëm për të dhënë një mënyrë shumë ...Lexo më shumë »

 • Greatest Trip Holiday Tool-Kooboard jetës ftohtë
  Ora Post: 2017/09/05

  E "E-bord" në këtë moment në dispozicion në treg vetëm imitojnë lëvizjet e njohura, bordet imagjinar. Tani ne mund të shohim se më shumë e më shumë njerëz janë të bien në dashuri këtë mjet udhëtimi. Kohët e fundit, një prej top pesë kompani Kinë markë Hoverboard janë zhvilluar 2 brez Longboard elektrike ...Lexo më shumë »

 • Ora Post: 2017/08/23

  Hoverboard janë të mirëpritur nga njerëzit më të rinj, për shkak se ata mund të fitohet pakufizuar të lumtur dhe të gëzuar në hipur hoverboard, por si për të zgjedhur një vend të sigurtë skuter vetë balancimin? Tani më lejoni të rekomandoj tre sigurt dhe më të mirë skuter balancues vetë për ju. I pari është krejt KOOWHEEL Self Balanc ...Lexo më shumë »

 • Ky udhëtim është edhe për mjedisin dhe të lira
  Ora Post: 2017/08/07

  Çdo të hënë erdhi, commuters të mbushur me njerëz edhe në autobus / metro, jetën e dhimbshme në rrugë, unë mendoj se zemra jonë është e lodhur, detajisht për kozmetikë, më në fund u ngjyhet me djersë në turmë. Edhe pse mjetet moderne të trafikut janë të ndryshme, por edhe nuk i plotësojnë të gjithë njerëzit: të përzënë makinën, too bllokuar; metro autobus, ...Lexo më shumë »

 • Diferenca në mes Koowheel K8 dhe hoverboard rregullt 6.5inch
  Ora Post: 2017/07/26

  1.  Price Koowheel 6.5inch smart balance wheel k8 is cheaper than regular 6.5inch hoverboard on the market.  2.  Apearance Koowheel 6.5inch hoverboard k8 has the following features: private mode. Milan designer, which In line with European and American aesthetic habits. HANGHONG Motor (ensure t...Lexo më shumë »

 • Janë vetë balancimin Scooters sigurt për t'u përdorur?
  Ora Post: 2017/07/07

  Vetë Balancimi Scooters, ose i njohur edhe si hoverboard, vetë bordi balancues, skuter elektrike bilanci bëhet një gjë shumë e popullarizuar në vitet e fundit. Sidomos në SHBA dhe Britania e Madhe, ata si plot me sfida dhe eksitim, zbulojnë gjëra qesharake nga jeta e përditshme. Këto Scooters 2 rrota elektrike të ofrojë ...Lexo më shumë »

 • Kush thotë se ndërroj tuaj të përditshme nuk mund të jetë kënaqësi?
  Ora Post: 2017/07/03

  Jeni të prirur për skateboarding, por të jetë i lodhur e të gjithë të shtyjnë me këmbët tuaja? Ka një skateboard e re elektrike nga Koowheel Kina. Ndoshta mund të ndryshojë mënyrën për të lëvizur. Në vijim photo merr nga htfubeck. Faleminderit për ndarjen e saj. Koowheel elektrike Longboard skateboard u krijua me sim ...Lexo më shumë »

 • Tre këshilla për zgjedhjen skateboard elektrike
  Ora Post: 2017/06/27

  Tani gjithnjë e më shumë njerëz kanë modës dhe teknologjisë kërkesë, kur ai të udhëtojë, atëherë skuter elektrike është një domosdoshmëri në grupin e udhëtimit të modës. Por, për shumicën e produkteve të reja, vetë balancimin çmimi skuter është më e shtrenjtë, kështu që ne duhet të jenë të kujdesshëm kur kemi blerë. Ne kemi përmblodhi tre elementet e purc ...Lexo më shumë »

 • Çfarë lloj i përvojës mund një skateboard elektrike t'ju sjellë?
  Ora Post: 2017/06/06

  Zgjerimi inteligjente e përvojë argëtuese elektrike skateboards kanë atribute të qenësishme rekreative. Në fund të viteve 1950, banorët e Kalifornisë Jugore komunitetit plazh ndërtuar skateboard e parë në botë. Si një zgjatje e surfing në tokë, Electric Hoverboard ka qenë vendas ...Lexo më shumë »

 • Cili mjet udhëtimi është i përshtatshëm për ju?
  Ora Post: 2017/05/19

  Aktualisht, në transport të shkurtër në distancë, të youngers i kushton më shumë vëmendje për skuter bilancit, skuter elektrike, skuter elektrike dhe skateboard elektrike këto katër lloje. karakteristikat e tyre të përbashkëta, përveç elektrike, më e rëndësishme është transportueshmëri dhe më shumë karakteristika të reja, si w ...Lexo më shumë »

 • Pse E-skateboard aq e nxehtë dhe e mirëpritur nga të rinjtë?
  Ora Post: 2017/05/11

  Electric Skateboard është e plotë të fun dhe ajo bëhet hobi e shumë popujve të rinj. Kohët e fundit, sidomos shumë vajza fillojnë të bashkohen në këtë ekip. Megjithatë, skateboard ato vajza të përdorur nuk është një tradicionale, por skateboard KOOWHEEL D3M motors dyfishtë elektrike. një skateboard tillë zotëron appearan bukur ...Lexo më shumë »

 • Si në lidhje me sigurinë për një të rritur hipur skuter elektrike?
  Ora Post: 2017/04/17

  Tani Scooters elektrike ka bërë një zgjedhje popullore për kohën e lirë dhe palestër. Të rinjtë hipur skuter elektrike bilancit, mund të ushtrojë bilancit dhe aftësi refleks, dhe mund të nxisë zhvillimin e tru i vogël dhe për të nxitur zhvillimin e trurit, të përmirësuar qarkullimin kardiopulmonar. ...Lexo më shumë »

 • Bilanci elektrike skuter - Trego jetën tuaj modës
  Ora Post: 2017/04/05

  bllokim trafiku është një problem i madh në qytet, e saj shumë të vështirë për të kërkuar një vend parkimi, pra "bllokimet" është bërë mbiemër më e zakonshme për ata njerëz që jetojnë në qytet. Pra, në këtë metropol, i Hoverboard elektrike bëjë udhëtimin më të lehtë, sidomos në verë dhe dimër, ...Lexo më shumë »