RC Makina KOOWHEEL 01:16 Scale 2WD Off Road Makina Remote Control Me 2 Rechargeable Battery 2.4GHz Radio Remote Control përbindësh kamion me shpejtësi të lartë USB ngarkues Crawler RC makinë për të rriturit dhe fëmijët (Blue)

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Features Product Key:

Realiste Desert Buggy:
01:16 Scale, pezullimin e pavarur, të gjithë terrenin në kontrollin tuaj, kjo rc makina me telekomandë lejuar për të luajtur në plazh, rërë, bari dhe kudo që ju dëshironi.

2.4 GHz Remote Control:
Strong anti-ndërhyrje, të cilat mundësojnë makina të shumta për gara së bashku në të njëjtën kohë dhe vend. Nëse ju merrni 2 më KOOWHEEL rc kamion, ajo është më shumë argëtim për të drejtuar shumë të largët krah makina kontrollit për krah.

Dyfishtë Koha dyfishtë Fun:
makina Koowheel vijnë me 2 bateri, mund të mbështesë fuqinë për të motorit të arrijë shpejtësinë maksimale prej 12 mph. Bateria e plotë mund vrapoi 10-15 minuta. Plotësimin e baterisë nëpërmjet portit USB, të gjithë ju duhet të merrni filluar janë 3 bateri AA për transmetuesit!

Lehtë për t'u përdorur:
kontrolli funksion të plotë, përpara / prapa / majtas / djathtas. Kjo makinë telekomandë ka drejtues shumë të qëndrueshme dhe mbyt, të largët ergonomik mund të sigurojë kontrollin superiore për fillestar.

Garancia:
KOOWHEEL të siguruar kthim të plotë apo të shkëmbyer një të ri për qëllim brenda 30 ditëve. Pa pagesë riparimin dhe zëvendësimin pajisje në SHBA për qëllim brenda 365 ditëve. Gatshme për të përgjigjen në 24 orë. SO Futeni në kosh NOW!

 Përshkrim i produktit:
UPC 6958210300622
2.4G telekomandë CAR2.4 GHz radio kontrollit: të fortë anti-ndërhyrje, të cilat mundësojnë makina të shumta për gara së bashku në të njëjtën kohë dhe vend. Nëse ju merrni 2 më KOOWHEEL rc kamion, ajo është më shumë argëtim për të drejtuar makina shumë krah për krah.
Kontroll i plotë funksion, përpara / prapa / majtas / djathtas. Kjo makinë telekomandë ka drejtues shumë të qëndrueshme dhe mbyt, të largët ergonomik mund të sigurojë kontrollin superiore për fillestar.
QQ 图片 20190425112532 QQ 图片 20190425112559Ju lutemi vini re:3 reasons below for short-driving-time of the battery :

Ora akuzuar është shumë e shkurtër për të mbështetur një ndeshje.
Ju nuk e drejtuar nga e baterisë para se të akuzuar.
Jeta e baterisë do të shkurtojë në qoftë se ju nuk e keni hequr baterinë nga makina pas përdorimit.
Paketa Përmbajtja:

RC car x1
Remote Control x1
Rechargeable 6.4V / bateri 700mAh për x2 Car
USB ngarkues x1
LockCatch x4
kaçavidë x1

 

 

 


 • Previous:
 • Tjetër:

 •  

   

   

   

   

   

  Related Products