Cilësi të lartë të energjisë-ndihmuar E2 elektrike skuter për fëmijët

Detail Product

parametrat

reagim

Produkt Tags

Power-ndihmuar elektrike kec skuter

2

Specifikim:

model E2
Mbajtëse 40 kg
patentë tip praktik dhe të reja
Tensioni punues 16.8V
tarifimit Voltage 16.8V
akuzuar aktuale 1A
Koha tarifimit 2.5H
Speed ​​vlerësuarat 10km / h
Varg (km) 4.2KM
Battery Kapaciteti 2000mAh
Battery Markë markë china (bateri 4pcs china)
Model Motor 100W Single dhe brushless
Fillimi On Shënoni Ride-on Shënoni
Whole Scooter Size 73 cm * 80cm * 32.5CM
Sistemi I kontrollit i vetëm
I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri IP31
fireproofing 94V-0
Paketa Size 750mm * 135mm * 365mm
nuk Switch Remote, jo Out-shell Color Kur Light On, ka Bluetooth, nuk ka fuqi të ulët Shënoni.

687


 • Previous:
 • Tjetër:

 •  

  model E2
  Mbajtëse 40 kg
  patentë tip praktik dhe të reja
  Tensioni punues 16.8V
  tarifimit Voltage 16.8V
  akuzuar aktuale 1A
  Koha tarifimit 2.5H
  Speed ​​vlerësuarat 10km / h
  Varg (km) 4.2KM
  Battery Kapaciteti 2000mAh
  Battery Markë markë china (bateri 4pcs china)
  Model Motor 100W Single dhe brushless
  Fillimi On Shënoni Ride-on Shënoni
  Whole Scooter Size 73 cm * 80cm * 32.5CM
  Sistemi I kontrollit i vetëm
  I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri IP31
  fireproofing 94V-0
  Paketa Size 750mm * 135mm * 365mm
  nuk Switch Remote, jo Out-shell Color Kur Light On, ka Bluetooth, nuk ka fuqi të ulët Shënoni.

   

   

 • Related Products